Gadżety sportowe
W zestawie prawdziwego kibica nie może zabraknąć naszej najnowszej propozycji – rolobanera – na różne wydarzenia sportowe. Jest wygodny i niezwykle prosty w obsłudze, a co najważniejsze lekki i zajmujący niewiele miejsca. Na tym rozwijanym za pomocą specjalnych uchwytów banerze o rozmiarze 32×70 cm lub dłuższym można nadrukować reklamę w pełnym kolorze. Może on przekazywać dwie różne treści reklamowe na awersie i rewersie. Jego niewątpliwą zaletą jest to, że mieści się w kieszeni kurtki czy marynarki.
Równie lekkim i wygodnym gadżetem niezbędnym podczas imprez sportowych są pałki kibica bam bam. Wykonane z tworzywa, na którym można nadrukować dowolne logo. Bam bam pakowane są w foliowy woreczek. Do wyboru modele z plastikową rureczką, która ułatwia ich nadmuchanie lub ze specjalnym zaworkiem, dzięki któremu mogą być wykorzystywane wielokrotnie.
Uwadze kibiców polecamy także zmywalne tatuaże, które są całkowicie bezpieczne i łatwe do usunięcia.
Gadżety sportowe
Dla wszystkich miłośników sportu mamy szeroką ofertę gadżetów sportowych, które mogą towarzyszyć im każdego dnia, a nie tylko w trakcie wydarzeń sportowych. Kierowcom proponujemy żelowe podkładki do samochodu w kształcie piłki nożnej z naniesionym logo ulubionej drużyny lub w barwach narodowych. Kibicom, którzy lubią mieć zawsze przy sobie ulubiony gadżet, oferujemy silikonowe opaski na rękę oraz breloki do kluczy w dowolnym kształcie. W naszej ofercie sportowej można znaleźć także breloki gumowe, z metalu i drukowanego PCV. Do telefonu komórkowego proponujemy czyścik do ekranu oraz zawieszkę gumową lub metalową. Polecamy także nadal popularne smycze reklamowe, ale z oryginalnymi elementami. Eleganckim gadżetem są znaczki klubowe w klapę typu pins, które wykonujemy w wielu technikach.
Gadżety sportowe