NOWOŚCI

Bidon wyciskacz

Coraz popularniejsze wśród amatorów uprawianie różnych sportów, wymaga odpowiedniego odżywiania i nawadniania organizmu. Dlatego w odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów wprowadzamy do oferty bidony z wyciskaczem do soku. Po prostu wyciśnij owoc i dodaj witaminy do wody, a już zdrowy napój masz gotowy. Pojemnik o pojemności 650 ml wykonany ze stali, tworzywa tritan, PP, wolny od BPA. bidony2

niebieski2 Zegarki reklamowe

Zegarki są doskonałym gadżetem dla każdego Klienta w każdej grupie wiekowej. Produkowane są zarówno z wysokiej jakości JAPOŃSKIM mechanizmem kwarcowym jak i tańszym mechanizmem produkcji chińskiej. Obudowa zegarka może być silikonowa, gumowa oraz plastikowa. Możemy odwzorować dowolne logo, napis, krajobraz, począwszy od zwykłego nadruku, poprzez druk w pełnym kolorze, aż po wielokolorowe elementy przestrzenne 2D i 3D. Na japońskie mechanizmy udzielamy rocznej gwarancji!

zegarki

niebieski2

Bujaczki słoneczne

Te wywołujące uśmiech na ustach ruchome zabawki są wyjątkowym gadżetem nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. Wbudowany panel słoneczny zasila baterię i uruchamia zabawkę, nawet przy małej ilości światła dziennego lub słonecznego. Bujaczki są dostępne w kilkunastu standardowych kształtach, możemy wykonać na nich nadruk reklamowy, a także opakować je w ciekawy kartonik. Na życzenie jest możliwa produkcja indywidualnego kształtu bujaczka. bujaczki niebieski Podkładka pod mysz z mikrofibry

mousepad2

Mniej znaczy więcej. Przekonasz się o tym używając naszej wielofunkcyjnej podkładki z mikrofibry, która pełni funkcję czyścika do ekranu, podkładki pod mysz oraz osłony pomiędzy ekran, a klawiaturę laptopa. Antypoślizgowa powierzchnia od spodu ściereczki zabezpiecza ściereczkę przed przesuwaniem się. To będzie nieodłączny gadżet Twojego Klienta, a my nadrukujemy na nim Twoje logo w pełnym kolorze!

sciereczka

niebieski2 Kubek w kostce

kubki_w_kostceKawa w pracy nie musi być nudna! Podaruj swoim klientom i pracownikom odrobinę fantazji na każdy dzień. Kubek ceramiczny włożony w plastikową kostkę imitującą klocek, wywoła uśmiech na twarzy każdego. Logo wykonamy zarówno na kubku jak i na kostce.

niebieski2

  Zestaw biurkowy 6w1

office_blocks2Klocki nie tylko dla dzieci. Nowatorski pomysł zastosowania najpopularniejszej zabawki na świecie! Zestaw zawiera stojak na telefon, długopis wbudowany i na klocku, rysik, czyścik do telefonu, flamaster/marker/zakreślacz.

Klocki wykonane z wysokiej jakości tworzywa.

Możliwość dowolnej konfiguracji własnego zestawu. Personalizacja poszczególnych klocków oraz pakowanie w indywidualnie zaprojektowane pudełeczko stworzy dla Klientów idealny prezent.

niebieski2

promotional-gift-katalog201 promotional-gift_www
nowy katalog Promotional Gifts strona Promotional Gifts

niebieski2 Lampki reklamowe PROMO LAMPS® promolampsWięcej szczegółów na stronie www.promolamps.pl

niebieskiSwizz® CASE & STAND

swizz_case

Antywstrząsowe etui – bezpieczny tablet zawsze i wszędzie, jednocześnie stojak do tabletu, iPada 10″, pozwala na wygodną pracę pod kątem 45 stopni.

niebieskiSwizz® CHARGER

swizz_chargerSamochodowa ładowarka do telefonów, tabletów, smartphonów i innych urządzeń posiadających wejście USB – 2 urządzenia na raz; dostępny również w zestawie z kablem.

niebieskiOcieplacze do rąk

ocieplacze

Zgięcie blaszki wewnątrz ocieplacza, w kilka sekund powoduje krystalizację płynu, który rozgrzewa się aż do 15 minut!

Produkt jest wielokrotnego użytku (do ok. 1000 użyć). Po włożeniu produktu do wrzącej wody, uzyskujemy powrót ocieplacza do postaci pierwotnej.