Przyłbice ochronne

Przyłbica ochronna zmniejsza ryzyko zakażeń patogenami przenoszonymi drogą kropelkową. Osłaniając twarz, a w szczególności oczy, usta i nos, blokuje przenikanie wirusów i bakterii. Jest komfortowa nawet przy wielogodzinnym użytkowaniu. Wszystkie nasze przyłbice ochronne są produkowane w Polsce.

Produkt Polski
Przyłbice ochronne na twarz wykonane z przezroczystego tworzywa PET 0.35. Ponieważ jest to materiał trwały, nadaje się do codziennego czyszczenia środkami dezynfekującymi (przecierać / dezynfekować płatkami kosmetycznymi).

Chronią Ciebie i Twoich bliskich.

Nasze przyłbice spełniają wymagania rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie zakrywania nosa i ust. W przeciwieństwie do zwykłych maseczek oddychasz w nich swobodnie. Są świetnym rozwiązaniem dla astmatyków, osób z chorobami układu oddechowego oraz starszych ludzi.
 

Będą Ci służyć długie tygodnie.

Przyłbice wykonane są z elastycznego, a zarazem trwałego materiału PCV. Materiał PCV może być dezynfekowany, większością płynów dostępnych na rynku, możesz je też umyć mydłem z ciepłą wodą.
 
To produkty wielokrotnego użytku. Ze względu na właściwości PCV na przyłbicy nie będzie śladów zgięcia, takich jak w plastikowych przyłbicach. Tym samym możesz używać jej przez długi czas.
 

Najważniejsze cechy:

  •     Przyłbica ochronna przede wszystkim chroni Cię przed zanieczyszczeniami, odpryskami. Zapobiega przenoszeniu się czynników infekcyjnych.
  •     Posiada przezroczystą szybkę, więc będziesz mógł w niej swobodnie rozmawiać.
  •     Jest wykonana z trwałego materiału. Dzięki temu dezynfekujesz i wypierzesz ją ręcznie nawet do 30 razy. Żeby ją wyczyścić wystarczy gąbka, mydło oraz woda o temp do 40*C
  •     Jeśli używasz FaceID, to z uwagi na przezroczystość przyłbicy ochronnej, Twój telefon nie będzie miał problemu z rozpoznaniem Twojej twarzy.
 

W ofercie Rosnowski Gift mamy aż 4 warianty przyłbic ochronnych. Z pewnością znajdziesz tę najbardziej odpowiednią dla Ciebie:

Przyłbica Ochronna

Przyłbica ochronna regulowana rzepem
Przyłbica - model zapinany na gumkę
Popularna przyłbica ochronna osłaniająca całą twarz. Ma przede wszystkim otwarte boki, dzięki czemu możesz w niej swobodnie oddychać. Dodatkowo dostępna jest z dwoma rodzajami zapięcia – na rzep oraz z przylegającą gumką. Z tego też względu nadaje się zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Wymiar przyłbicy po rozłożeniu 240x240mm.
 
UWAGA! Na materiale PET mogą wystąpić zarysowania, powstające już na etapie produkcji materiału. PET jest wrażliwym materiałem na drobne zarysowania. Mimo to zachowuje całkowicie swoją funkcjonalność.

Cennik:

ilość cena
10-49 szt.
9,90 pln
50-99 szt.
8,50 pln
100-199 szt.
6,90 pln
200-499 szt.
5,60 pln
>500 szt.
4,50 pln

Ceny netto/szt.
Cennik dla dystrybutorów i agencji reklamowych jest dostępny po kontakcie mailowym lub telefonicznym.

Przyłbica ochronna LUX

Przyłbica LUX Face Shield LUX
Przyłbica ochronna LUX posiada wszystkie cechy zwykłej przyłbicy. Poza tym wyposażona jest w specjalną gąbkę osłaniającą Twoje czoło. Z tego powodu będziesz się w niej czuł zarówno bezpiecznie jak i komfortowo. Ze względu na wysoką jakość materiału, z którego jest wykonana, Przyłbica Ochronna LUX zapewni Ci doskonałą widoczność i swobodę w poruszaniu się.
 
W przeciwieństwie do innych producentów,  u nas każda sztuka jest zafoliowana osobno w woreczek. Zabezpiecza to ją z pewnością przed rysami w transporcie i daje 100% gwarancji, że przyłbica jest fabrycznie nowa.
ILOŚĆ CENA
100
9,90 pln
300
9,80 pln
500
9,70 pln
1000
9,30 pln
5000
8,90 pln

Półprzyłbica

Półprzyłbica zdjęcie
Półprzyłbica to specjalny rodzaj przyłbicy. Z jednej strony zapewnia osłonę ust i nosa. Z drugiej strony nie przesłania w żaden sposób widoku. Dzięki temu możesz się w niej swobodnie poruszać i wykonywać precyzyjne czynności. Komfort ten odczujesz zwłaszcza, jeśli nosisz okulary. W tej półprzyłbicy zapomnisz o parujących okularach i konieczności ciągłego wycierania szkieł.
 
Dodatkowym atutem półprzyłbicy jest jej ultra lekkość. Dzięki temu doskonale nadaje się jako zabezpieczenie dla dzieci.
ILOŚĆ CENA
50 - 99
8,00 pln
100 - 199
7,00 pln
200 - 499
6,00 pln
500 +
5,00 pln

Półprzyłbica LUX

Półprzyłbica LUX z regulacją
Półprzyłbica LUX z regulacją
Półprzyłbica LUX z regulacją
Ta półprzyłbica posiada wszelkie atuty zwykłej półprzyłbicy. Dodatkowo solidne nity pozwalają na bezproblemowe noszenie jej w kieszeni lub torebce. Filc przymocowany do miękkiej osłony PCV nie podrażnia skóry, a elastyczna regulowana gumka zapewnia komfort noszenia nawet przez kilka godzin.
ILOŚĆ CENA
10 - 49
8,99 pln
50 - 99
7,99 pln
100 - 199
6,99 pln
200 - 499
5,99 pln
500 - 999
4,99 pln
1000+
3,99 pln