Znaczki w klapę typu pin’s
Pinsy to produkt świetnie nadający się do identyfikacji firmy, klubu sportowego czy organizacji. Różnorodność kształtów, wymiarów,
technik wykonania znaczków powoduje, iż jesteśmy w stanie odwzorować każde logo w sposób najbardziej odpowiadający Klientowi.
W naszej ofercie można znaleźć znaczki odlewane z formy i metalowe bez koloru, pokryte jedną z dostępnych powłok. Skomplikowane logotypy z drobnymi elementami nanosimy na znaczek metodą sitodruku lub druku offsetowego. Dużą popularnością cieszą się znaczki tłoczone żelazie lub miedzi z miękką emalią, a także eleganckie i najwyższej jakości znaczki wykonane w twardej emalii. Wykonujemy także znaczki w technice photo etched (znaczki trawione), najczęściej stosowanej przy produkcji herbów miast i powiatów.

Znaczki w klapę typu pin'sZnaczki tłoczone + twarda emalia

Znaczki w klapę typu pin'sZnaczki tłoczone z miedzi i żelaza + miękka emalia

Znaczki w klapę typu pin'sZnaczki trawione (photo etched)

Znaczki w klapę typu pin'sZnaczki drukowane (sito, offset)

Znaczki w klapę typu pin'sZnaczki metalowe bez koloru

Znaczki w klapę typu pin'sZnaczki z odlewu

Znaczki pins wykonujemy według indywidualnego projektu. Klient może wybrać kolory emalii z palety Pantone. Znaczki mogą być pokryte różnymi powłokami metalicznymi w wersji błyszczącej lub matowej. Oferujemy także powłoki z efektem piaskowania lub antyczne. W zależności od zastosowanej techniki, znaczki mogą być wykończone żywicą epoksydową.
Z uwagi na indywidualne podejście do każdego zamówienia, możliwe jest wykonanie tego samego logo w różnych powłokach i zróżnicowanej kolorystyce. Serie znaczków są praktycznym i jednocześnie eleganckim sposobem pokazania struktury organizacyjnej danej firmy, ułatwiającym identyfikację pracowników.
Oferujemy kilka rodzajów zapięć. Oprócz standardowego zapięcia typu motylek, proponujemy znaczki przypinane na agrafkę. Wykonywane przez nas znaczki mogą być również mocowane za pomocą wąsów oraz szpilki z zatyczką, która chroni przed ukłuciem. Duże i ciężkie znaczki są mocowane na śrubkę.