O nas

Działalność naszej firmy opiera się na fachowcach z 29 letnim doświadczeniem w branży reklamowej. Korzenie naszej firmy sięgają roku 1994, kiedy to zaczęliśmy od projektowania komputerowego oraz druku w technice sitodruku. Rozwój firmy i zamówienia od Klientów spowodowały wejście w branżę reklamy zewnętrznej, a następnie upominków i gadżetów reklamowych. Nasze duże doświadczenie oraz szeroka wiedza pozwala nam na kreatywne i profesjonalne doradztwo Klientom w zakresie doboru odpowiednich nośników i artykułów reklamowych. Rozszerzyliśmy również nasze działania na rynku reklamowym nie tylko na teren całej Polski, ale również Europy. Obecnie nasza codzienna praca to projektowanie i produkcja gadżetów reklamowych. Tworzymy własne kolekcje, nowe brandy, wykonujemy również artykuły według koncepcji Klienta. Nasza oferta jest cały czas aktualizowana i uzupełniana o nowe produkty i nowoczesne rozwiązania.

Gadżety reklamowe

Podstawowe wartości naszej firmy:

  • najwyższa jakość produktów,
  • profesjonalna obsługa klienta,
  • ciągły rozwój i innowacyjność,

Dzięki tym elementom oraz dzięki wyjątkowym pracownikom z wieloletnim doświadczeniem w branży, pełnymi pasji do tworzenia nowych rzeczy, potrafimy usatysfakcjonować najbardziej wymagającego klienta.

Zaufało nam już ponad 10.000 Klientów, w tym wiele instytucji państwowych, samorządowych oraz organizacji pozarządowych, ale przede wszystkim ogrom małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

Firma nasza jest od wielu lat członkiem PIAP – Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych oraz programu Solidni w Biznesie. Posiadamy również Certyfikat Wiarygodności Finansowej BISNODE. Ten certyfikat potwierdza naszą najwyższą wiarygodność finansową.