Długopis Antybakteryjny SIMPLE

Długopis antybakteryjny z powłoką z nanosrebra, wykonany z tworzywa ABS, zgodny z normą ISO 22196, korpus pokryty powłoką z nanosrebra, która zapobiega namnażaniu się bakterii na powierzchni długopisu.

 

Długopis Antybakteryjny Simple ISO
Dlugopis-Antybakteryjny-Simple

Jak to działa?

Jony srebra zawarte w powłoce długopisu działają poprzez zakłócanie przepuszczalności przeciwbakteryjnej membrany gazowej (oddychanie komórkowe). Po wejściu do komórki zmieniają układ enzymatyczny, hamując metabolizm i wytwarzanie energii oraz modyfikując bakteryjny materiał genetyczny. W rezultacie mikroorganizm traci zdolność do wzrostu i rozmnażania.
 
Nanosrebro niszczy bakterie, grzyby, wirusy i pierwotniaki. Ponadto badania wykazują, że mikroorganizmy prawdopodobnie nie rozwiną żadnego rodzaju odporności na te pierwiastki.
 
Długopisy są wykonane z ekologicznego i trwałego materiału ABS. Nie zanieczyszczają środowiska.

Dodatkowo:

  • długopis hamuje i zapobiega rozwojowi bakterii,
  • utrzymuje 100% właściwości antybakteryjne przez cały okres użytkowania produktu,
  • spełnia wymagania normy ISO 22196:2011,
  • gwarantowana skuteczność, zgodna z japońską normą przemysłową JIS Z 2801, która mierzy aktywność przeciwbakteryjną.

Długopis Antybakteryjny SILVER PEN PREMIUM

Długopis Silver Pen Premium posiada dodatkowe srebrne elementy. Elementy te stanowią dodatkową osłonę przed bakteriami. Dzięki nim długopis nabiera też eleganckiego wyglądu i charakteru.

Długopis Antybakteryjny
Długopis Antybakteryjny

Długopis antybakteryjny to bardzo dobry wybór dla administracji, biur, sklepów, gdzie długopisy wydaje się do podpisu klientom.