Karta do usuwania kleszczy - kleszczkarta

Czym jest nasza karta?

Kleszcze są wszędzie, na trawniku pod domem, w lesie, na polanie, łące, czy polu. Mogą być niebezpieczne, jeśli zarażą Cię boreliozą albo wywołają kleszczowe zapalenie mózgu, więc trzeba się przed nimi bronić. Właśnie dlatego musisz mieć przy sobie kartę do wyciągania kleszczy. Ten idealny przyrząd pozwoli Tobie pozbyć się kleszcza, gdy wbiją się w Twoją skórę. Nasza KLESZCZKARTA to atestowany produkt medyczny – nr atestu  01/2018 – posiada również certyfikat europejski CE.

Gdzie używać karty do wyciągania kleszczy?

Karty do usuwania kleszczy są z pewnością niezbędne dla każdej osoby spędzającej czas na świeżym powietrzu. Dlatego KLESZCZKARTA do wyciągania kleszczy powinna być obowiązkowym wyposażeniem podczas każdej leśnej wędrówki, czy wyjazdu w miejsca, gdzie występują kleszcze. Nadadzą się one również dla tych, których pupile uwielbiają spacery po lesie. Nasza karta do usuwania kleszczy idealnie zmieści się w portfelu w miejscu na karty płatnicze. Możesz ją mieć zawsze przy sobie również w torebce, czy plecaku.

Jak używać karty do wyciągania kleszczy?

Wsuń kartę pod ciało kleszcza i spokojnym, płynnym ruchem  wyjmij go ze skóry. W ten sposób w większości przypadków unikniesz transmisji przenoszonych przez kleszcze niebezpiecznych drobnoustrojów. Jeśli posiadasz KleszczKartę z wbudowaną lupą, za jej pomocą sprawdzisz, czy zostały usunięte wszystkie części ciała kleszcza. 

Nasz karta jest również skuteczna w wyjmowaniu żądeł pszczół.

ZAPAMIĘTAJ !

Wczesne wykrycie i usunięcie kleszcza (do 24h) wielokrotnie zmniejsza ryzyko groźnej infekcji lub choroby spowodowanej przez kleszcze.

Zalety naszej karty:

  • szybkie i bezpieczne usuwanie kleszczy
  • zmniejsza ryzyko zarażenia chorobą
  • szkło powiększające, aby sprawdzić miejsce ukąszenia
  • wygodna do  przechowania, np. w portfelu
  • dzięki małym rozmiarom możesz ją mieć zawsze przy sobie

Znakowanie: tampodruk, nadruk wielokolorowy (CMYK) UV

Dostępne kolory: bezbarwny transparentny – posiada dodatkowo lupę, żółty, pomarańczowy, czerwony, niebieski, zielony transparentny oraz biały

Wymiary karty: 87×45 mm

Jak wyciągnąć kleszcza przy użyciu naszej karty?

Poniżej obrazkowa instrukcja, która jest dołączona standardowo do naszej karty. Na życzenie, za dopłatą pakujemy każdą kartę w woreczek foliowy wraz z instrukcją.